Biskupijski Caritas u posjetu župnom Caritasu u Novalji

Dana 03. rujna 2019. god. djelatnici biskupijskog Caritasa, na čelu s ravnateljem mons. Ivanom Milovčićem, posjetili su župni Caritas župe Novalja.

S početkom u 12:00 sati održan je sastanak odbora župnog Caritasa župe Novalja i predstavnika Caritasa Biskupije Krk, na kojem se nastojalo približiti aktivnosti i djelovanje biskupijskog Caritasa, a sve u vidu još bolje suradnje i povezanosti župnog i biskupijskog Caritasa. Uzimajući u obzir jednu od glavnih djelatnosti biskupijskog Caritasa, a to je, poticaj i podrška župnim caritasima, moglo se čuti na koje izazove nailazi župni Caritas župe Novalja te njihove prijedloge. Nakon službenog djela, u 14:00 se sati nastavilo s neformalnim druženjem na ručku te je time završen ovaj susret na obostrano zadovoljstvo i korist.