Početak obilježavanja 100. obljetnice rođenja za nebo sl. Božjega Antuna Mahnića

U subotu 14. prosinca 2019., u Krčkoj katedrali započinje obilježavanje 100. obljetnice rođenja za nebo sluge Božjega biskupa Antuna Mahnića. U 16 sati održat će se prigodni program “Adventsko svjetlo” u izvedbi djece i mladih župe Krk. U 17 sati je svečana misa koju će predvoditi zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić u koncelebraciji sa biskupima riječke metropolije te svećenicima Krčke biskupije. Tom će prigodom Krčka biskupija proslaviti 30. obljetnicu biskupskog posvećenja domaćeg sina kardinala Josipa Bozanića za krčkog biskupa koadjutora. Svetu misu će pjevanjem animirati udruženi zborovi župe Krk i Vrbnik uz pratnju Gradske glazbe Krk. Otvaranje će prenositi LaudatoTV.